Prosmt Elektronik

[google-translator]
Chemtronics

PVA Sigma konformal kaplama makinesi

Kaplama, dispensing, potting

Akışkan ve yapıştırıcıların dağıtımı (dispense edilmesi) ve kaplama uygulamalarını otomatikleştirmek için üç eksenli kompakt robottur. Programlanabilir selektif konformal kaplama, yapıştırıcı dispensing, sıvı conta ve potting (dolgu) uygulamalarında kullanılır.
chemtronics-logo
chemtronics-urunler
FİBER OPTİK
Fiber optik kablolarının temizlenmesi için sarf ve kitler.
HAVACILIK ve UÇAK
Havacılık, uçak ve uzay ürünlerinde bakım, onarım ve temizlik malzemeleri.
PCB TAMİR
iletken boya, ısı iletken termal pasta, pcb tamir kalemi.

SATIN ALIN

Online stoklu ürünler haricinde, ilgilendiğiniz ürünleri satın almak için bize başvurun.

CİRCUİTWORKS - ELEKTRONİK PCB TAMİR
CircuitWorks® devre kartı onarımı ve prototip için daha hızlı, daha kolay ve daha doğru iletken mürekkep ve epoksiler, temizleme ve fluks kalemleri, termal iletken pasta ve yağlar.
CHEMTRONİCS FLUX-OFF - FLUKS TEMİZLEYİCİ
Flux-Off® ürünleri, tüm reçineli flux artığı türlerini (R, RA ve RMA türleri), no-clean, suda çözünür ve sentetik (SA tipi) flaksı çıkarmak için özel olarak formüle edilmiştir.
CHEMTRONİCS KONFORM SR - KONFORMAL KAPLAMA
Konform® SR, aşırı yüksek sıcaklıklar, titreşim ve kimyasallara karşı maksimum koruma sağlayan esnek, şeffaf koruyucu kaplama.
COVENTRY SWABS, - TEMİZLEME ÇUBUĞU VE TEMİZ ODA BEZLERİ
Coventry ™ temiz oda bezleri, hijyenik örnek alma ve temizlik çubukları Sınıf 10 (ISO Sınıf 4) temiz odada yıkanarak üretilir.
CHEMTRONİCS FOCCUS - FİBER OPTİK TEMİZLİK VE BAKIM
Chemtronics® Foccus, fiber optik temizleme ürünleri endüstri lideridir. Yüksek mühendislik ürünü çözücüler, tiftiksiz bezler, hassas mendiller ve temizleme platformlarımız sayesinde fiber optik konektörlerin temizlenmesi hızlı, kolay ve güvenilirdir.
CHEMTRONİCS ELECTRO-WASH - YAĞ SÖKÜCÜ, TEMİZLEYİCİ
Chemtronics® Electro-Wash yüksek saflıkta çözücüler elektronik ve elektrik tertibatlarının ve hassas bileşenlerin kritik temizliği ve yağdan arındırılması için geliştirilmiş üstün etkili ürünlerdir.
POWER-WASH - ELEKTRİK KONTAK TEMİZLEYİCİ SPREY
Elektriksel kontak temizleyici otomotiv tamiri, akü terminal temizleyicisi olarak elektrik kontaklarından, konektörlerin iletken yüzeylerinden, anahtarlardan ve diğer elektrikli ve elektronik cihazlardan kirlenmeyi gidermek için tasarlanmış bir solvent temizleyicidir.
CHEMTRONİCS DONDURUCU AEROSOL SPREY
Chemtronics® dondurucu spreyi son derece saftır, yanıcı değildir ve hiçbir kalıntı bırakmadan anında dondurma etkisi sağlar. Arıza tespitinde entegre ve devre soğutucu olarak hedeflenen alanları soğuturken anında buharlaşır.
CHEMTRONİCS AEROSOL TOZ ALICI BASINÇLI SPREY
Chemtronics® aerosol toz alıcı basınçlı sprey güvenli, ultra saf temizliğin gerekli olduğu uygulamalar için geliştirilmiş, yüksek oranda filtrelenmiş, yağ ve nem içermeyen itici gazdan yapılmıştır. En erişilemez alanlardan bile partikülleri anında temizlemek için güçlü püskürtme sağlar.