Prosmt Elektronik

[google-translator]
yamaha-revs-your-heart-logo

YAMAHA TEKNOLOJİSİYLE TANIŞIN

DİZGİ MAKİNESİ ALMANIN TAM ZAMANI

smd

Sınıfının en hızlı dizgi makinesi! 
25 mikron dizgi hassasiyeti,
20 kafa 95.000 CPH
Chip shooter ve Flex hepsi tek makinede

ÜCRETSİZ PROJELENDİRMENİZİ YAPALIM

Üretim alanı keşif, üretim parkuru konfigürasyonu, 2D ve 3D yerleşim, kapasite ve fizibilite çalışmalarından ücretsiz olarak faydalanmak için hemen formu doldurun.

yamaha

YAMAHA'DAN KOMPLE HAT ÇÖZÜMÜ

Elektronik üretimin Japon devi YAMAHA; Printer, SPI, Mounter, AOI, XRay, Intelligent Storage makinelerinin hepsini sunan tek üreticidir. Aynı zamanda bu makinelerin uzaktan kontrolü ve birbiriyle haberleşmesini de kolaylıkla sağlar. Gelin siz de YAMAHA’yı tercih edin, ProSMT akıllı fabrikanızı kursun!
total-line-solitions

KULLANIM KOLAYLIĞI

YAMAHA’nın sunduğu tüm makinelerin kullanıcı arayüzleri aynı olup kullanıcı dostudur.

HIZLI PROGRAM

Yüksek teknolojisi sayesinde minimum setup süreleri ve makineler arası program transferi.

YÜKSEK KALİTE

Üretimde tüm makinelerde YAMAHA teknolojisi ile yüksek kalite ve standartlar.

FABRİKA YAZILIMLARI

Setup Doğrulama, İzlenebilirlik ve bir çok fabrika yazılımlarını YAMAHA ile gerçekleştirmek çok kolay!

REFERANSLARIMIZ

Tüketici elektroniğinden, otomotiv, aydınlatmadan, savunma sanayine kadar sektöründe öncü bir çok firma ile çalışıyoruz. Hepsinin ortak noktası ProSMT.
yamaha-uretim-hatti
farba
karel-250px-min-150x150.png
aselsan
panasonic
udea-250px-min-150x150.png
makel
servis

AVRUPANIN EN İYİ
SERVİS EKİBİ

ProSMT servis ekibi; başta Yamaha, tüm tedarikçilerimizden eğitim sertifikasına sahip olup üretim aşaması dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışı anahtar teslim akıllı fabrika kurulumu gerçekleştiren tecrübeli mühendislerden oluşmaktadır. 

4 bölgedeki servis noktamızla, tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde servis desteği vermekteyiz. Müşterilerimizin kesintisiz olarak üretimlerine devam etmesi için Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde kurulum, eğitim, bakım-kalibrasyon, arıza ve proses desteği gibi faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz.

Ayrıca Endüstri 4.0’a geçilen bu dönemde, ekibimiz hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gerek Yamaha’nın sunduğu ‘Total Line Solution’ gerek kendi çalışmalarımızla oluşturduğumuz yazılım çözümleri ile M2M, takip edilebilirlik, setup doğrulama ve uzaktan fabrika-makine kontrolü gibi üst seviye hizmetleri sağlayan dünya üzerindeki nadir ekiplerdendir.

Bizim İçin Ne Dediler

SSS

Sıkça Sorulan Sorular
Baskı devre kartlarının üzerine gerekli malzemelerin hızlı bir şekilde dizilmesini ve yerleştirilmesini sağlayan elektronik montaj cihazlarına yüzeye montaj cihazı yani ingilizce karşılığının baş harflerinden oluşan “surface-mount device” (SMD) adı verilir.

Türkçe' de 'Yüzey Montaj Devre Elemanları' şeklinde tanımlanmakta olan SMD dizgi, elektronik elemanların kart yüzeyine montajının gerçekleştirildiği yeni nesil bir sistemdir. Söz konusu SMD tekniği sayesinde gerçekleştirilen üretim fonksiyonelliğiyle yüzey montaj teknolojisi olarak kullanılmaktadır.

Hız için tasarlanan makinelere çip diziciler; İngilizce “chip shooter” denir ve artık tek makineyle 50.000 - 100.000 cph (yani saatte 50 bin ila 100 bin komponent) yerleştirme hızı mümkündür. Esnek dizgi makineleri 01005 ila 150 mm konektörler arasındaki bileşenleri kullanabilir ve mikro BGA (Top-Grid-Array) ve PoP (Paket Üzerine Paket) cihazlarını hem kamerayla hizalama ve inceleme ve hem de dizme yeteneğine sahiptir.

Baskı devre kartlarının üzerine gerekli malzemelerin hızlı bir şekilde dizilmesini ve yerleştirilmesini sağlayan elektronik montaj cihazlarına yüzeye montaj cihazı yani ingilizce karşılığının baş harflerinden oluşan “surface-mount device” (SMD) adı verilir. Türkiye’de genelde pcb yüzey montaj teknolojisi hizmeti veren cihazlarla verilen pcb dizgi ve montaj hizmetine SMD dizgiSMD kart dizgiSMD kart dizgisi SMD montaj gibi isimler verilmektedir.

İLETİŞİME GEÇ

Satış yetkililerimize ulaşmak için bizi hemen arayın.